Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Konkurs „The Down Under”

Dużo dobrej zabawy, atrakcyjne nagrody i nowa wiedza pozostała po konkursie z języka angielskiego pt. „The Down Under”. Konkurs adresowany był dla uczniów klas V szkoły podstawowej i propagował wiedzę o Australii i Nowej Zelandii. Pierwsze miejsce zajęła Izabela Nowaczyńska, która wykazała się dużą znajomością tematu. Na drugim miejscu była Alicja Bijak, a na trzecim Wiktoria Jacniacka. Za podium znalazł się Dawid Pomorski. Nagrody ufundowała Rada Rodziców i Wydawnictwo Pearson. Dziękuję klasie V b za pomoc w organizacji konkursu. Organizatorem konkursu była Małgorzata M. Solecka.

 

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies