Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

XXXVI Mały Konkurs Recytatorski

Konkurs recytatorski cieszy się co roku dużą popularnością. W etapie szkolnym uczestniczyło ośmioro uczniów z klas młodszych: Oliwia Gozdalska, Rafał Gozdalski, Małgorzata Maniora, Piotr Mazur, Zuzanna Klusek, Alicja Słowik, Emilia Wilczopolska z kl. II b i Amelia Firlej z IIIa. Do etapu gminnego w Ośrodku Kultury w Urzędowie przeszło pięcioro uczniów, gdzie wyróżnienie uzyskała Oliwia Gozdalska. Z klasy IVa wyróżniono Amelię Maciejewską a z klasy Vb Izabelę Nowaczyńską. Poza tym z kl. VIa wystąpiły: Emilia Michalec, Oliwia Uzarek i Martyna Zakrzewska.

Wszystkim recytatorom serdecznie dziękujemy za udział i z ciekawością oczekujemy prezentacji w następnym roku szkolnym.

Wychowawca IIb Renata Żuber

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies