Aktualności

Konkurs wielkanocny biblioteki szkolnej rozstrzygnięty

W konkursie wzięło udział 65 osób, które wykonały 66 prac. Były to palmy lub zwierzątka do wielkanocnego koszyka . Wyroby zostały przekazane na kiermasz misyjny, który odbył się przed kościołem w Urzędowie. Organizatorkami konkursu były panie Małgorzata Walicka i Anna Wnuk z biblioteki szkolnej w Urzędowie.

Filia Bęczyn:

Nikola Jurak II c, Wiktoria Ostatek III c, Aleksandra Czarnota IIc, Julia Kasperska IIc, Dominik Tęcza IIIc, Zuzanna Kowalska IIc, Maja Chmiel III c, Lena Ambrożkiewicz IIc, Róża Krasoń IIc, Wiktoria Sadowska II c, Amelia Ambrożkiewicz 0, Julia Gołębiowska 0, Weronika Rataj 0, Amelia Pęk 0, Piotr Gołębiowski 0, Julia Syroka 0.

Filia Rankowskie:

Wiktoria Kapica 0, Maria Kowalska 0, Przemysław Dzikowski 0, Iga Rybaczuk 0, Zuzanna Gajewska IIIb, Marta Ziółkowska 0.

Wodna:

Oliwia Puacz IIIa, Karina Gil I a gimn., Kacper Łaciński II b, Bartosz Dzikowski II b, Piotr Mazur II b, Oliwia Golińska II b, Ola Kulina IIb, Zuzanna Klusek IIb, Szymon Sak IIb, Rafał Gozdalski IIb, Kacper Pomorski IIb, Ksawier Dzikowski IIb, Mateusz Grzywa IIb, Emilka Wilczopolska IIb, Małgorzata Maniora IIb, KacperPoleszak IIa, Zuzanna Pelak Ia, Natalia Flisek IIa, Natalia Gozdalska IIa, Julia Dzikowska IIa, Weronika Łacińska Va, Amelia Obel IIa, Milena Dubil II a, Kinga Winkler IVb, Antoni Kowalski Vb, Alicja Puacz IIa, Wiktoria Suliga Ia, Oliwia Dzikowska IVa, Nikola Janik IIa, Oliwia Gozdalska IIb, Jakub Brożek IIb, Szymon Gozdalski IIb, Bartłomiej Surdacki IIb, Alicja Słowik IIb, Gabriela Mazik IIb, Julia Piątek IIIa, Kinga Suszek Ia, Laura Janczarek IIIa, Jakub Szumny IIa, Maria Rzepecka IIa, Karol Kuśmiderski Va, Agata Kuśmiderska Va, Paweł Kuśmiderski VIa.

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

 

 

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies