Aktualności

Powitanie wiosny klas I-III

21 marca 2017r. uczniowie kl. I-III ZSO w Urzędowie zebrali się, by wierszem, piosenką, tańcem i zabawą powitać wiosnę. Klasy przygotowały występy. IIb rozpoczęła wierszem „Przyjście wiosny” i wykonała ilustrację ruchową do piosenki „Wiosna radosna”. Potem postać Wiosny złożyła wszystkim życzenia. Następnie chór klasowy zaśpiewał piosenkę „Polka fasolka”. Później wystąpiła klasa IIa z piosenką „Już wiosna”. Uczniowie klasy IIIa zaprezentowali dyskotekowy układ taneczny. Pokaz wiosennej mody w wykonaniu klasy Ia zakończył część artystyczną. Na koniec wszyscy uczniowie wzięli udział w tematycznych zabawach ruchowych.

Zarówno prezentacje uczniów jak i ich udział w zabawach świadczył o radości z nadejścia nowej pory roku.

Renata Żuber

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies