Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w klasie II b

Uczniowie klasy II b zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczyste spotkanie. W pierwszej części zaprezentowali umiejętności zdobyte w bieżącym roku szkolnym. Przedstawili „Jasełka-teatr cieni”, „Taniec gwiazdek”, przedstawienie „Ballada o uprzejmym rycerzu”, oraz montaż słowno-muzyczny „Dary Nowego Roku”. W części drugiej uczniowie zaprezentowali wiersze i piosenki. Na zakończenie złożyli babciom i dziadkom serdeczne życzenia, odśpiewali gromkie „Sto lat” i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Do życzeń przyłączył się pan dyrektor i wychowawca klasy, natomiast rodzice uczniów zaprosili zebranych na uroczysty poczęstunek. Goście z zaciekawieniem oglądali część artystyczną, bili brawo, cieszyli się i mocno ściskali wnuków w podziękowaniu.

 

Wychowawca: Renata Żuber

 

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies