Aktualności

Nasz kolega mistrzem

I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach pływackich o Puchar Konrada Czerniaka stylem grzbietowym na dystansie 50m i II miejsce w cyklu zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka w kategorii 10 lat to największe osiągnięcia sportowe Błażeja Paszkowskiego, ucznia klasy V b. Błażej rozwija swoją pasję w klubie sportowym „Fala”, każdego dnia uczestnicząc w treningach. Zdolności, umiejętności i ciężka praca owocują rewelacyjnymi wynikami: jako 10-latek zajął IV miejsce w cyklu zawodów Wojewódzkiej Ligii Dzieci i Młodzików w kategorii 10-11 lat, zdobył również tytuł Mistrza Województwa na dystansie 50m stylem oraz wicemistrza na dystansie 50m stylem dowolnym. Razem z kolegami reprezentuje szkołę w zawodach sportowych: III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu z Krzysztofem Strawą, Kacprem Chudzickim, Kacprem Kwiatkowskim, Antonim Kowalskim –sztafety 4x25m chłopców. Zajął także I miejsce w pływaniu stylem grzbietowym oraz II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w pływaniu. Gratulujemy pasji i rewelacyjnych osiągów.

 

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies