Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Inscenizacja dzieci i młodzieży w DPS w Popkowicach

9 stycznia 2017r. przedstawiony został w świetlicy Domu Pomocy Społecznej w Popkowicach montaż słowno – muzyczny pt. „Czy nam dzisiaj nie Twoje świecą gwiazdy?” przez uczniów klas V a, VI a, VI b Szkoły Podstawowej, II a Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcącego. Opiekunami grupy artystycznej były nauczycielki – A. Flisek, A. Mańkowska, G. Sadowska, M. Ufniarz.

Mamy nadzieję, że nasze refleksje, śpiewanie kolęd wespół z seniorami pomogły wszystkim obecnym przeżyć na nowo spotkanie z narodzonym Chrystusem, wszak tajemnica nocy betlejemskiej trwa bez przerwy, wypełnia dzieje świata, zatrzymując się na progu każdego ludzkiego serca. Tylko od nas zależy, czy przygotujemy Mu miejsce...

Grażyna Sadowska

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies