Aktualności

Inscenizacja dzieci i młodzieży w DPS w Popkowicach

9 stycznia 2017r. przedstawiony został w świetlicy Domu Pomocy Społecznej w Popkowicach montaż słowno – muzyczny pt. „Czy nam dzisiaj nie Twoje świecą gwiazdy?” przez uczniów klas V a, VI a, VI b Szkoły Podstawowej, II a Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcącego. Opiekunami grupy artystycznej były nauczycielki – A. Flisek, A. Mańkowska, G. Sadowska, M. Ufniarz.

Mamy nadzieję, że nasze refleksje, śpiewanie kolęd wespół z seniorami pomogły wszystkim obecnym przeżyć na nowo spotkanie z narodzonym Chrystusem, wszak tajemnica nocy betlejemskiej trwa bez przerwy, wypełnia dzieje świata, zatrzymując się na progu każdego ludzkiego serca. Tylko od nas zależy, czy przygotujemy Mu miejsce...

Grażyna Sadowska

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies