Aktualności

Spotkanie Opłatkowe dla Społeczności Szkolnej

22 grudnia 2016 r. w ZSO im. W. Jagiełły w Urzędowie odbyło się uroczyste   Spotkanie Opłatkowe dla Społeczności Szkolnej. Było ono okazją do przybliżenia zebranym piękna i wartości świąt Bożego Narodzenia, wspólnego kolędowania i rozważań na temat roli wiary w życiu młodego chrześcijanina.

Montaż słowno – muzyczny pt. „Czy nam dzisiaj nie Twoje świecą gwiazdy?” przygotowali uczniowie klas V a, VI a, VI b Szkoły Podstawowej, II a Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcącego. Opiekunami grupy artystycznej były nauczycielki – A. Flisek, A. Mańkowska, G. Sadowska, M. Ufniarz.

Mamy nadzieję, że nasze refleksje, śpiewanie kolęd wespół z seniorami pomogły wszystkim obecnym przeżyć na nowo spotkanie z narodzonym Chrystusem, wszak tajemnica nocy betlejemskiej trwa bez przerwy, wypełnia dzieje świata, zatrzymując się na progu każdego ludzkiego serca. Tylko od nas zależy, czy przygotujemy Mu miejsce...

Grażyna Sadowska

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies