Aktualności

Klasa V b czyta młodszym kolegom

5 stycznia 2016r. uczniowie klasy V b odwiedzili kolegów z klasy II a. Celem wizyty była popularyzacja czytelnictwa wśród młodszych i starszych dzieci. Uczniowie klasy V b pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty M. Soleckiej przygotowali czytanki dla swoich młodszych kolegów. Wśród prezentowanych tekstów znalazły się nie tylko bajki i wiersze, ale też teksty popularno-naukowe. Uczniowie z zaciekawieniem przysłuchiwali się opowieściom o kalendarzu juliańskim, gregoriańskim i chińskim, podróżach w kosmosie i popularnym wierszom. Czytanie wpływa na poprawę umiejętności językowych, intelektualnych i społecznych. Akcję będziemy kontyować w przyszłości.

 

opiekun: Małgorzata Majewicz-Solecka

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies