Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Świąteczne bańkowe warsztaty, konkurs i kiermasz misyjne

W dniu 29 listopada 2016 r. w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty, które prowadziła pani Dorota Dębska. Podczas zajęć pokazała gotowe ozdoby choinkowe oraz zademonstrowała sposób wykonania oryginalnych bombek choinkowych.

Uczestnicy spotkania: Amelia Gręda, Emilia Michalec VI a, Karina Gil Ia, Anita Wośko, Alicja Maj Ic, Karolina Stanisławek, Patrycja Mikos IIa, Nikola Ciseł, Milena Babiarz II c, Aneta Chudzicka, Milena Puacz, Kamila Puacz, Magdalena Grzebulska, Karolina Kalinowska II b.

         W dniu 16 grudnia 2016 został rozstrzygnięty biblioteczny konkurs świąteczny na zakładkę świąteczną i bombkę choinkową. Siedemdziesiąt dwie prace konkursowe oraz prace wykonane podczas warsztatów zostały przekazane na kiermasz misyjny.  

Uczestnicy konkursu:

Bombka

  1. Sandra Kalisz II c
  2. Aleksandra Czarnota II c
  3. Róża Krasoń II c
  4. Nikola Jurak II c
  5. Martyna Surdacka II c
  6. Julia Syroka O Bęczyn 2 prace
  7. Amelia Pęk O Bęczyn
  8. Amelia Ambrożkiewicz 0 Bęczyn
  9. Wiktoria Sadowska II c
  10. Ola Dźwiniel O Bęczyn
  11. Katarzyna Surdacka III c
  12. Dominik Tęcza III c
  13. Wiktoria Ostatek III c
  14. Robert Kowalski III c
  15. Kuba Ambrożkiewicz III c
  16. Maciej Wójcik IIIc
  17. Krzysztof Syroka III b
  18. Filip Porębski III b
  19. Rybaczuk Iga 0 b
  20. Dzikowski P. 0 b
  21. Stachulski Hubert 0 b
  22. Kowalska Maria 0 b -2 prace
  23. Kapica Wiktoria 0 b
  24. Szczepański Kacper 0 b
  25. Alicja Puacz II a – 6 prac
  26. Natalia Flisek II a
  27. Natalia Gozdalska II a
  28. Nikola Janik II a
  29. Milena Dubil II a
  30. Amelia Firlej IIIa
  31. Zuzanna Klusek II a
  32. Kacper Poleszak II a
  33. Emilia Wilczopolska II b
  34. Alicja Słowik II b
  35. Julia Piątek III a
  36. Chudzicki Bartłomiej III a
  37. Rolla Maks II a
  38. Kinga Winkler IV b
  39. Julia Dzikowska II a
  40. Natalia Dzikowska II a
  41. Natalia Karczewska III a
  42. Laura Janczarek III a
  43. Joanna Grzebulska IV b
  44. Puacz Oliwia III a
  45. Łukomska Nikola II a
  46. Dubil Natalia IVa
  47. Jacniacka Aleksandra IIa

Zakładki

  1. Jakub Ambrożkiewicz III c
  2. Maja Wołoszyn
  3. Filip Porębski III b
  4. Amelia Łacińska III b
  5. Zuzanna Gajewska III b
  6. Kacper Klecha III b
  7. Alan Oszust III b
  8. Kinga Winkler IV b
  9. Maja Gozdalska Ia
  10. Gabriela Mazik IIb
  11. Jakub Zew-Surdacki Ia
  12. Wiktoria Suliga Ia
  13. Natalia Dzikowska IIa
  14. Marta Ziółkowska 0 b
  15. Agata Turkowska IIIb
  16. Martyna Sic IVb

                                                           opiekunowie: Małgorzata Walicka, Anna Wnuk

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies