Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Mikołajkowy spektakl teatralny

16 grudnia 2016r. uczniowie szkoły podstawowej z klas V i VI uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt. „Dynastia Miziołkow” w CKiP w Kraśniku. Spektakl został przygotowany przez aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Wyjazd odbył się w ramach prezentu z okazji minionych mikołajek i dostarczył wielu okazji do śmiechu. Akcja była pełna komizmu sytuacyjnego, a zawarte w utworze konflikty wieku dojrzewania pomogły utożsamić się z bohaterem. Przedstawienie wpisuje się również w realizacje treści wynikających ze szkolnego programu profilaktyki, m.in.: radzenie sobie ze stresem, umiejętność rozwiązywania konfliktów, nawiązywanie kontaktów interpersonalnych czy wyrażanie sprzeciwu wobec nacisku otoczenia. Wrażenia po spektaklu były entuzjastyczne i powinny skłonić do sięgnięcia po papierową wersję tego dziecięcego bestselleru. Zachęcamy do przeczytania „Dynastii Miziołków” autorstwa Joanny Olech, pozycję tą znajdziecie w szkolnej bibliotece. Dziękujemy rodzicom: p. Marlenie Michalec i p. Arturowi Cisłakowi za opiekę nad uczniami w trakcie wyjazdu.

Małgorzata Majewicz-Solecka

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies