Aktualności

Miej serce i patrz w serce

Uczniowie klas młodszych nie tylko lubią otrzymywać prezenty, ale również potrafią się dzielić z potrzebującymi. Udowodnili to czynnie włączając się do organizowanych przez Samorząd Uczniowski akcji charytatywnych : Góra Grosza i zbiórkę nakrętek plastikowych. Wcześniej też zakupili maskotki dla chorych dzieci z oddziału dziecięcego Szpitala Rejonowego w Kraśniku. Uczniowie rozumieją też potrzeby osób niepełnosprawnych .Wiedzą ,że tym osobom należy pomagać i okazywać im szacunek i empatię, o czym przekonały się studentki pedagogiki wczesnoszkolnej prowadzące z uczniami  kl. III „a” wywiad.

Opracowanie : Regina Gajewska

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies