Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Prezent gwiazdkowy

Bardzo miłym prezentem zostali obdarowani uczniowie klasy II „a” i III „a” ,którzy w dniu 28 IX 2016r. uczestniczyli w wycieczce trasą Wojciechów- Nałęczów- Wąwolnica zorganizowanej przez   p. Bernardettę Tokarczyk. Wtedy też , odwiedzając grób znanej pisarki Ewy Szelburg –Zarembiny, spotkali osobę ,która opiekowała się pisarką w ostatnim okresie jej życia .Wówczas otrzymali obietnicę, że dostaną książki autorstwa wspomnianej pisarki. Tak też się stało. Wszystkim uczniom życzymy miłej lektury.

Opracowanie : Regina Gajewska

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies