Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

O tym nie można zapomnieć …

Uczniowie II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Urzędowie biorą udział w projekcie edukacyjnym Centrum Edukacji Obywatelskiej pod hasłem „O tym nie można zapomnieć” – spotkania z osobami, które przeszły piekło obozów i deportacji podczas II wojny światowej.

Lubelski Oddział IPN zorganizował zajęcia przygotowujące do realizacji działań w ramach podjętego tematu, które odbyły się w dniu 8 listopada 2016 r.. Reprezentacja LO w Urzędowie w osobach: Zuzanny Cholewińskiej i Kamili Nieradko oraz uczniowie z trzech innych szkół Lubelszczyzny uczestniczyli w wykładzie pt. „Totalitaryzmy i ich społeczne konsekwencje”, w warsztatach pod hasłem „Jak i po co opowiadać o tragediach II wojny światowej” oraz „Jak przygotować i przeprowadzić wywiad ze świadkiem historii?”.  

Anna Wnuk

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies