Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada

Dnia 08.12.2016 roku. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt – „Licealiada”. W rozgrywkach wzięły udział  cztery drużyny, które w eliminacjach zajęły  I i II miejsca: ZSO Urzędów, ZS nr 2 Kraśnik, ZS nr 3 Kraśnik i ZS nr 1 Kraśnik. Zespół z Urzędowa pokonał drużynę ZS nr 3 Kraśnik i ZS nr 1 Kraśnik w stosunku 2:0. W finale uległ siatkarkom z „Rej” 0:2.

Ostateczna kolejność:

  1. ZS nr 2 Kraśnik
  2. ZSO Urzędów
  3. ZS nr 1 Kraśnik
  4. ZS nr 3 Kraśnik 

Naszą drużynę reprezentowały uczennice:  Justyna Pomorska, Natalia Jastrzębska, Weronika Ziółkowska, Natalia Sokołowska, Gabriela Kowalska, Katarzyna Wojtaszek, Alicja Żuber, Weronika Rzepecka i Karolina Gajewska.

Trenerami zespołu są: Andrzej Zdenicki i Monika Jastrzębska.

Przygotował: Andrzej Zdenicki

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies