Aktualności

Widowisko sportowe - mecz siatkówki Orlen Ligi kobiet

W dniu 30.listopada, uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie, zawodniczki MKS-u Kraśnik i uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie wzięli udziałw widowisku sportowym jakim był mecz piłki siatkowej Orlem Ligi pomiędzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a KS Legionovią Legionowo. Młodzież wspólnymi siłami zagrzewała obie drużyny do dobrej gry. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy w tie-breaku. Uczestnicy byli zadowoleni z wyjazdu i deklarowali udział w następnych takich wyjazdach. Wyjazd miał na celu integrację młodzieży z różnych środowisk, zachęcenie do aktywności fizycznej poprzez ukazywanie im wzorców - siatkarek z najwyższej ligi siatkówki oraz propagowanie siatkówki. Organizatorami wyjazdu byli nauczyciele ZSO w Urzędowie.

 

Andrzej Zdenicki

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies