Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Turniej Mikołajkowy w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

W dniu 13.XII.2016 roku w Szkole Podstawowej w Bobach odbył się Turniej Mikołajkowy w Piłce Nożnej szkół podstawowych. W rozgrywkach wzięły udział trzy drużyny gospodarze- Szkoła Podstawowa w Bobach ,Szkoła Podstawowa w Moniakach oraz nasza Szkoła Podstawowa w Urzędowie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny , dziewcząt: w składzie Bijak Alicja, Dżwiniel Kinga, Łacińska Weronika, Markiewicz Martyna, Surdacka Wiktoria, Pająk Julia, i chłopców: Stępniak Kacper, Brytan Konrad, Ziółkowski Wojciech, Dzikowski Rafał, Olcha Miłosz, Gonder Dominik. Atmosfera na Turnieju była bardzo miła, dzieci grały zgodnie z zasadami fair-play.

Dziewczyny dzielnie walczyły w pierwszy mecz Urzędów-Moniaki (Wynik 3:4), drugi mecz Urzędów- Boby (2:3). Nasze dziewczęta zajęły III miejsce w Turnieju.

Pierwszy mecz nasi chłopcy wygrali z drużyną z Bobów 8: 1. Zacięty mecz rozegrał się między naszymi chłopcami, a drużyną gospodarzy. W ostatniej minucie gry zostaliśmy pokonani przez drużynę z Moniak końcowy wynik 8:7 dla gospodarzy. Drużyna chłopców zajęła II miejsce w Turnieju.

Na koniec Turnieju została wybrana najlepsza zawodniczka w każdej drużynie i najlepszy zawodnik. Naszą najlepszą zawodniczką została wybrana Martyna Markiewicz, a najlepszym zawodnikiem Rafał Dzikowski. Dyplomy wręczyła Dyrektor Moniak pani mgr Monika Węcławska.

Za udział w rozgrywkach wszystkie drużyny dostały upominki.

Dziękujemy za miłą zabawę i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun Agnieszka Stępniak

 

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies