Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Klasa V b na kiermaszu

8 grudnia na godzinie wychowawczej uczniowie klasy V b odwiedzili bibliotekę szkolną, która zorganizowała kiermasz taniej książki. Można było wybierać spośród różnorodnych pozycji: książek edukacyjnych, łamigłówek, albumów, beletrystyki. Dużym powodzeniem cieszyła się literatura popularnonaukowa i literatura piękna. Czytanie rozwija umiejętności językowe, intelektualne i społeczne. Książka to doskonały pomysł na prezent, dlatego też niektórzy wybrali już książki dla swoich najbliższych.

Małgoszata Solecka

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies