Aktualności

Gminny Konkurs Ekologiczny rozstrzygnięty

Klasy I-III brały udział w kolejnej edycji Gminnego Konkursu Ekologicznego ph. „Czysta gmina – czysty świat”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 1 XII 2016r. w sali Ośrodka Kultury w Urzędowie. Obecny na uroczystości burmistrz Urzędowa p. Jan Wożniak podziękował uczestniczącym w konkursie szkołom i organizacjom za zaangażowanie i wkład w dbałość o środowisko .Otrzymaliśmy jedną z wielu nagród – magnetofon z kilkoma funkcjami. W konkursie uczestniczyli też uczniowie naszego gimnazjum i szkoły filialnej w Bęczynie, również uhonorowani cennymi nagrodami. Dziękujemy rodzicom uczniów za wsparcie i udział w naszych działaniach.

                                                                                 Koordynator udziału klas I-III : Regina Gajewska

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies