Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Program Solidarna Szkoła

W roku szkolnym 2016/2017 gimnazjum w ZSO im. W. Jagiełły realizuję po raz kolejny program Solidarna Szkoła. W dniu 15 listopada 2016 r. uczniowie z klasy III a i III b gimnazjum wzięli udział w szkoleniu Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Dwadzieścia jeden osób spotkało się z panią Weroniką Dorociak trenerką CEO, która przeprowadziła warsztaty pod hasłem „Robimy wystawy”. Efektem czterogodzinnych zajęć było stworzenie wystawy pt. „Szkoła w PRL”. Wynik prac uczniów można obejrzeć w bibliotece szkolnej.

Anna Wnuk

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies