Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości - klasa II i III

W przeddzień święta uczniowie klasy III a udali się do miejsc związanych z przeszłością państwa polskiego. Przy pomnikach Józefa Piłsudskiego i Orląt Lwowskich zapalili znicze. Była też chwila refleksji i zadumy nad dziejami Polski. Oddali cześć bohaterskim Orlętom i komendantowi Józefowi Piłsudskiemu wysłuchując w postawie na baczność hymnu narodowego. Po powrocie do szkoły uczestniczyli w apelu z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przygotowanym przez uczniów klasy II a pod opieką p.Bernardetty Tokarczyk.

                                                                                                     Wychowawca: Regina Gajewska

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies