Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Międzymarodowy Program Kreatywności Destination Imagination

 

W roku szkolnym 2016/2017 dołączyliśmy do międzynarodowego programu kreatywności Destination Imagination. Zebraliśmy drużynę w skład której weszli uczniowie klasy 4a SP: Ciseł Wiktoria, Dubil Natalia, Dzikowska Oliwia, Gozdalska Otylia, Maciejewska Amelia, Małek Amelia, Puchajda Karol. Drużyna prowadzona będzie przez Trenera – Agnieszkę Flisek. Drużyna w ciągu roku szkolnego przejdzie przez proces twórczy „From imagination to innovation –od wyobraźni do innowacji”. Rozwinie swoją kreatywność, nauczy się efektywnej współpracy, myślenia krytycznego i twórczego rozwiązywania problemów. Rozwinie umiejętności z zakresu STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka), ART (sztuka – różne dziedziny artystyczne) oraz umiejętności społeczne. Pozna nowatorskie metody i techniki myślenia twórczego. Zdobytą wiedzę i umiejętności sprawdzi w nauce szkolnej.

Trener – Agnieszka Flisek

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies