Aktualności

Smaczna wycieczka

W dniu 21 września 2016r. uczniowie klasy III a udali się na wycieczkę do miejscowej piekarni pp. Nowaków. Po przybyciu do piekarni usłyszeli ciekawą opowieść o historii chleba. Mogli się też zapoznać z kolejnymi etapami produkcji chleba i obejrzeć urządzenia pomocne w tej pracy. Z zapałem przystąpili do formowania różnych rodzajów pieczywa. Na koniec czekała ich miła niespodzianka . Zostali poczęstowani pysznymi ciastkami , również wypiekanymi w piekarni. Na koniec zwiedzania panu Mieczysławowi Nowakowi wręczyli podziękowanie za pokaz i opowieść o chlebie. Z wycieczki wrócili z przekonaniem, że chleb trzeba szanować, bo jest wynikiem pracy wielu osób.

                                                                                                           Organizator: Regina Gajewska

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies