Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Dzień Chłopaka klasa IIIa

W bardzo atrakcyjny sposób chłopcy z klasy III a spędzili swoje święto w tym roku. W dniu 30 września rodzice wspólnie z wychowawcą zaprosili całą klasę na ognisko w Bęczynie do pp. Gajewskich. Na początek chłopcy otrzymali od koleżanek pamiątkowe dyplomy i życzenia. Jednym z punktów pobytu był spacer do lasu i zabawa w podchody. Jakże później smakowały upieczone przez rodziców kiełbaski i przygotowane smakołyki. Chętni mogli też odwiedzić prywatne muzeum garncarstwa rodziny Gajewskich. Spotkanie upływało w miłej atmosferze i uczestnicy mimo późnej pory niechętnie rozstali się ze sobą.

                                                                                               Organizator : Regina Gajewska

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies