Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Cała szkoła czyta dzieciom

26 października zapoczątkowaliśmy akcję czytania wybranych pozycji literatury światowej na długiej przerwie. Raz w tygodniu uczniowie szkoły podstawowej będą czytali swoim kolegom przez radiowęzeł, aby zachęcić ich do lektury wartościowych książek. Pierwszymi pozycjami był fragment „Dynastii Miziołków” wybrany przez Izę Nowaczyńską, „Bajki filozoficzne” czytane przez Julię Pająk i Oskara Turkowskiego i „ Rzepka” w wykonaniu Wiktorii Jacniackiej. Akcja ma na celu podniesienie poziomu czytelnictwa wśród uczniów została zainicjowana przez panią Małgorzatę Solecką we współpracy z biblioteką szkolną.

Wychowawczyni: Małgorzata M. Solecka.

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies