Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Uczniowie szkoły podstawowej na spektaklu w CKiP w Kraśniku

27 października uczniowie klasy V b oraz klas IV a i VI a obejrzeli spektakl teatralny pt. „Mały Książe” w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Grupa teatralna Panteatr z Wrocławia przedstawiła swoją wersję tej znanej powieści o zaufaniu, miłości i odpowiedzialności. Spektakl zawierał innowacyjne rozwiązania sceniczne i te dotyczące obsady. Dziękujemy pani Grażynie Sadowskiej i panu Arturowi Cisłakowi za opiekę. Wyjazd zorganizowała wychowawczyni klasy V b pani Małgorzata M. Solecka.

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies