Aktualności

Warsztaty „Kultura na co dzień”

28 października 2016r. kl. I-III SP uczestniczyły w warsztatach „Kultura na co dzień”. Klasa IIb przygotowała inscenizację „Ballady o uprzejmym rycerzu” W. Badalskiej. W nawiązaniu do treści uczniowie rozpoczęli pogadankę o kulturalnym zachowaniu. Następnie przeszliśmy do wspólnego tworzenia „Kodeksu kulturalnego ucznia”. Po zakończeniu pracy nad dokumentem, wybraliśmy cechy charakteru, którymi odznacza się kulturalny uczeń.

Efekty naszej pracy umieściliśmy na gazetce szkolnej i podjęliśmy zobowiązanie, by wypracowane podczas zajęć zasady starać się stosować co dnia.

Organizator: Renata Żuber

 

 

Galeria zdjęć

___________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies