Aktualności

Wycieczka do Lublina klas I a i II b

27 września 2016r. kl. Ia i IIb SP wzięły udział w wycieczce do Lublina. Uczniowie zwiedzali Ogród Botaniczny, poznawali rośliny różnych siedlisk, zapoznawali się z informacjami na ich temat, wyszukiwali pomniki przyrody i rośliny chronione. Natomiast w Muzeum Wsi Lubelskiej skorzystali z warsztatów z twórcami ludowymi. Poza zwiedzaniem skansenu uczniowie oglądali wyrób drewnianych łyżek, kaszy, mąki, pieczenie chleba, pranie tkanin, lepienie z gliny oraz malowanie ikon. Uczniom bardzo smakował upieczony w skansenie chleb.

Wracali z wycieczki pełni wrażeń i miłych wspomnień.

Wychowawcy: Joanna Kasiak, Renata Żuber

 

 

______________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies