Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Wycieczka do Lublina klas I a i II b

27 września 2016r. kl. Ia i IIb SP wzięły udział w wycieczce do Lublina. Uczniowie zwiedzali Ogród Botaniczny, poznawali rośliny różnych siedlisk, zapoznawali się z informacjami na ich temat, wyszukiwali pomniki przyrody i rośliny chronione. Natomiast w Muzeum Wsi Lubelskiej skorzystali z warsztatów z twórcami ludowymi. Poza zwiedzaniem skansenu uczniowie oglądali wyrób drewnianych łyżek, kaszy, mąki, pieczenie chleba, pranie tkanin, lepienie z gliny oraz malowanie ikon. Uczniom bardzo smakował upieczony w skansenie chleb.

Wracali z wycieczki pełni wrażeń i miłych wspomnień.

Wychowawcy: Joanna Kasiak, Renata Żuber

 

 

______________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies