Strona główna

XII Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Urzędów

W dniu 27.11.2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie odbył się XII Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Urzędów. Zawody odbywały się w kategorii ”juniorka” (rocznik 1997 i młodsze).

W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kraśniku, Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Puławach i dwie drużyny UKS ZSO w Urzędowie (zespół z gimnazjum i liceum). Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Wyniki poszczególnych meczy:

 

  1. UKS ZSO (Gim.) Urzędów - UKS ZSO (LO) Urzędów  2:1
  2. LO nr 2 Puławy – PG nr 1 Kraśnik                                2:0
  3. UKS ZSO (Gim.) Urzędów – LO nr 2 Puławy             0:2
  4. UKS ZSO (LO) Urzędów – PG nr 1 Kraśnik               0:2
  5. UKS ZSO (Gim.) Urzędów – PG nr 1 Kraśnik            0:2
  6. UKS ZSO (LO) Urzędów – LO nr 2 Puławy               0:2

 

Końcowa klasyfikacja:

I m. – LO nr 2 w Puławach

II m. – PG nr 1 w Kraśniku

III m. - UKS ZSO (Gim.) Urzędów

IV m. - UKS ZSO (LO) Urzędów

Z każdego zespołu zostały wyróżnione najlepsze siatkarki (ZSO Urzędów Gim. – Natalia Jastrzębska i z LO – Justyna Pomorska).

UKS ZSO (Gim.) Urzędów:

Natalia Jastrzębska, Aleksandra Surdacka, Alicja Żuber, Katarzyna Serwa, Weronika Rzepecka, Katarzyna Wojtaszek, Natalia Dzikowska, Wiktoria Gozdalska, Marcelina Mikos, Justyna Tomaszewska, Oliwia Obel, Wiktoria Uzarek i Gabriela Suchowolak.

UKS ZSO (LO) Urzędów:Gabriela Kowalska Justyna Pomorska, Weronika Ziółkowska, Karolina Gajewska, Natalia Sokołowska, Ewelina Marszałek, Paulina Dzikowska, Dominika Surdacka, Natalia Lenart i Zuzanna Kowalska.

Trenerami zespołów są Andrzej Zdenicki i Monika Jastrzębska.

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies