Strona główna

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Gimnazjalnych w siatkówce

      Dnia 20.11.2015 roku w hali sportowej w Piaskach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt.

W zawodach wzięły udział n/w drużyny:

  1. Gimnazjum w Piaskach pow. Świdnik – gospodarz turnieju
  2. Gimnazjum w Lubyczy Królewskiej pow. Tomaszów Lubelski
  3. Gimnazjum w Sitańcu pow. Zamość
  4. Gimnazjum w Nałęczowie pow. Puławy
  5. Gimnazjum w Strachosławiu pow. Chełm
  6. Gimnazjum w Urzędowie pow. Kraśnik

Startujące drużyny w wyniku losowania podzielono na dwie  grupy eliminacyjne, w których rozegrano spotkania systemem „każdy z każdym”. Następnie półfinały, drużyna z  pierwszego miejsca grupy A z drużyną z drugiego miejsca grypy B i analogicznie odwrotnie. Siatkarki z Urzędów w meczu grupowym uległy drużynie z Sitańca 1:2, a następnie wygrały z drużynami z Piask i Lubyczy Królewskiej 2:0. W finale ponownie zmierzyły się z drużyną z Sitańca, gdzie wzięły rewanż wygrywając 2:0. Tym samym drużyna z Urzędowa obroniła tytuł Mistrzowski z zeszłego roku. Wyróżniającą zawodniczką zawodów została Natalia Jastrzębska z Urzędowa.

 

Wyniki zawodów:

Końcowa kwalifikacja zawodów:

  1. Gimnazjum w Urzędowie
  2. Gimnazjum w Sitańcu
  3. Gimnazjum w Lubyczy Królewskiej
  4. Gimnazjum w Strachosławiu

5-6.Gimnazjum w Nałęczowie

  Gimnazjum w Piaskach

Skład zespołu:

Natalia Jastrzębska, Aleksandra Surdacka, Alicja Żuber, Katarzyna Serwa, Weronika Rzepecka, Katarzyna Wojtaszek, Natalia Dzikowska, Wiktoria Gozdalska, Marcelina Mikos, Justyna Tomaszewska, Oliwia Obel, Natalia Lenart i Andrzej Zdenicki (trener).

                                                                 Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies