Strona główna

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO LZS SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE

Dnia 20.10.2015 roku w hali sportowej w Ludwinie odbyły się eliminacje do Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt.

W zawodach wzięły udział n/w drużyny:

  1. Gimnazjum w Nałęczowie pow. Puławy
  2. Gimnazjum w Klementowicach pow. Puławy.
  3. Gimnazjum w Starej Prawdzie pow. Łuków
  4. Gimnazjum w Urzędowie pow. Kraśnik
  5. Gimnazjum w Strachosławiu pow. Chełm
  6. Gimnazjum w Ludwinie pow. Łęczna – gospodarz turnieju

 

Startujące drużyny, w wyniku losowania podzielono na dwie grupy eliminacyjne, w których rozegrano spotkania systemem „każdy z każdym”. Druga faza Mistrzostw – system pucharowy. Drużyny, które zdobyły miejsca 1 i 2 uzyskały awans do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w dniu 20 listopada 2015.

 

tabela

 

Skład zespołu:

 

Natalia Jastrzębska, Aleksandra Surdacka, Alicja Żuber, Katarzyna Serwa, Weronika Rzepecka, Katarzyna Wojtaszek, Natalia Dzikowska, Wiktoria Uzarek, Wiktoria Gozdalska, Marcelina Mikos, Justyna Tomaszewska, Weronika Jachowicz, Oliwia Obel, Julita Rakwał i Andrzej Zdenicki (trener).


Przygotował: Andrzej Zdenicki


 


 

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies