Strona główna

Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach odbyły się eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: drużyna dziewczyn w kategorii U12 i drużyna chłopców U10.

Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Stec, Laura Surdacka, Oliwia Uzarek, Oliwia Łukasiewicz, Julia Wiąckowska, Paulina Stępniak, Kornelia Surdacka, Amelia Gręda, Martyna Markiewicz, Nikola Gonder. Dzielnie walczyły z dziewczętami ze szkoły w Moniakach i szkoły w Bobach . Po zaciętej walce nasze dziewczęta zajęły II miejsce. Opiekunem drużyny był p. Marcin Markiewicz

Drużyna chłopców w składzie: Adam Abramek, Oskar Drózd, Kacper Resztak, Kacper Stępniewski, Emil Mokszyński, Karol Puchajda, Kacper Stępniak, Jakub Witek, Jan Wójcik. Dzielnie walczyli w meczu z chłopakami ze szkoły w Moniakach wynik 2:2 i niestety, ale w strzałach karnych przegrali jednym punktem 4:3. Opiekunem drużyny była p. Agnieszka Stępniak.

Agnieszka Stępniak


Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies