Strona główna

Konkurs międzyprzedmiotowy w klasie IV b

16 grudnia 2015r. w klasie IV b odbył się niezwykły konkurs międzyprzedmiotowy z pogranicza matematyki i języka angielskiego. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była nauczycielka języka angielskiego p. Małgorzata M. Solecka, która wraz z nauczycielem matematyki panem Piotrem Soleckim przygotowała konkurs dla swoich wychowanków. Zadania matematyczne opierały się o obliczenia zegarowe oraz skalę, a część z języka angielskiego dotyczyła słownictwa związanego z zimą. Uczniowie startowali w parach, a konkurs był pełen emocji i nieoczekiwanych zmian na prowadzeniu.

Wyniki:

I miejsce: Patrycja Cisłak i Kacper Kwiatkowski,

II miejsce: Alicja Bijak i Krzysztof Strawa; Wiktoria Nieradko i Dawid Pomorski,

III miejsce: Julia Pająk i Oskar Turkowski.

Gratulujemy również: Błażejowi Paszkowskiemu i Izabeli Nowaczyńskiej, Kacprowi Chudzickiemu i Antoniemu Kowalskiemu.

Dziękujemy Radzie Rodziców ZSO w Urzędowie, która ufundowała nagrody.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies