Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT

      W dniu 9.12.2015 r. w Kraśniku odbył się Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki Dziewcząt. Siatkarki z Urzędowa wystartowały w kategorii „3” klas VI. Pierwsza drużyna w składzie: Katarzyna Gugała, Weronika Lenart i Zuzanna Suchowolak zajęła I miejsce w turnieju, natomiast druga drużyna w składzie: Oliwia Grzebulska, Anita Wośko, Aneta Chapska i Gabriela Babis uplasowała się na VI miejscu. Wszystkie siatkarki zostały udekorowane pamiątkowymi medalami oraz każda z drużyn otrzymał paczkę słodyczy. Trenerem zespołów jest Andrzej Zdenicki.

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

                              

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies