Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Sztuka pt. „Mały Książę – chłopiec, który patrzył sercem” w DPS w Popkowicach

             3 grudnia 2015 roku uczniowie klasy IICG wspólnie z panią Anną Buławą i pedagogiem szkolnym - panią Małgorzatą Chudzicką wybrali się do Domu Pomocy Społecznej w Popkowicach. Uczniowie zaprezentowali sztukę pt. „Mały Książę – chłopiec, który patrzył sercem”. Młodzi aktorzy zostali bardzo ciepło przyjęci przez pracowników i pensjonariuszy DPS.

         Wyjazd okazał się doskonałą lekcją wychowawczą, która uczyła szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka, zwłaszcza samotnego, starszego i schorowanego. Istotnym celem wizyty było też uwrażliwienie młodzieży na los drugiego człowieka i potrzebę czynienia dobra na rzecz osób potrzebujących.

opracowała Anna Buława

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies