Strona główna

Na Bęczynie jak z Ameryki

Uczniowie z kas I – II ze Szkoły Filialnej w Bęczynie też włączyli się w obchody Dnia Amerykańskiego przebierając się za postacie związane z kulturą tego kraju. W klasie I popularne były postacie z bajek znane z filmów Walta Disney ’a. Za Kubusia Puchatek przebrała się Wiktoria Sadowska, Myszką Mickey była Aleksandra Czarnota, a dobrą wróżką – Nikola Jurak. Klasę II zdominowali kowboje z dzikiego zachodu oraz ikony amerykańskiej pop kultury. Kowbojami na ten dzień zostali: Aleksandra Bijak, Maja Chmiel i Robert Kowalski. Maciej Wójcik wcielił się w Spidermana, Kasia Surdacka przebrała się za Kopciuszka, a Wiktoria Ostatek za Shakirę. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni za swój udział w tym przedsięwzięciu.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies