Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Klasa VI b czyta pierwszakom

18 listopada 2015r. uczniowie klasy VI b odwiedzili pierwszaków z klasy I a. Celem wizyty była popularyzacja czytelnictwa wśród młodszych i starszych dzieci. Uczniowie klasy IV b pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty M. Soleckiej przygotowali czytanki dla swoich młodszych kolegów. Wśród prezentowanych tekstów znalazły się nie tylko bajki i wiersze, ale też teksty popularno-naukowe. Pierwszaki z zaciekawieniem przysłuchiwały się opowieściom o smoku, nutkach, nocy, czy szarańczy. Czytanie wpływa na poprawę umiejętności językowych, intelektualnych i społecznych. Akcja, której pomysłodawczynią jest p. Małgorzata M. Solecka, będzie kontynuowana w przyszłości.


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies