Strona główna

Klasa VI b czyta pierwszakom

18 listopada 2015r. uczniowie klasy VI b odwiedzili pierwszaków z klasy I a. Celem wizyty była popularyzacja czytelnictwa wśród młodszych i starszych dzieci. Uczniowie klasy IV b pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty M. Soleckiej przygotowali czytanki dla swoich młodszych kolegów. Wśród prezentowanych tekstów znalazły się nie tylko bajki i wiersze, ale też teksty popularno-naukowe. Pierwszaki z zaciekawieniem przysłuchiwały się opowieściom o smoku, nutkach, nocy, czy szarańczy. Czytanie wpływa na poprawę umiejętności językowych, intelektualnych i społecznych. Akcja, której pomysłodawczynią jest p. Małgorzata M. Solecka, będzie kontynuowana w przyszłości.


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies