Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Czytajmy razem

23 listopada na długiej przerwie uczniowie klasy VI b czytali przez radiowęzeł wybrane przez siebie utwory. Tak rozpoczęliśmy akcję „Czytajmy Razem”, ponieważ ten rok szkolny stoi pod znakiem czytelnictwa. Co miesiąc uczniowie jednej klasy szkoły podstawowej będą prezentowali swoje ulubione fragmenty książek. Jako pierwsi wystąpili: Wiktoria Nieradko, Patrycja Cisłak, Błażej Paszkowski, Julia Pająk, Oskar Turkowski i Wiktoria Surdacka. Akcja, która ma na celu podniesienie poziomu czytelnictwa wśród uczniów, prowadzona jest przez p. Małgorzatę M. Solecką i Małgorzatę Ufniarz.

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies