Strona główna

Wycieczka w Bieszczady

         W dniach 30.09.2015-01.10.2015 odbyła się wycieczka w Bieszczady klas gimnazjalnych z naszej szkoły. Uczniowie podziwiali piękne widoki podczas wspinaczki na najwyższy szczyt Bieszczad Tarnicę. Drugiego dnia wycieczki celem była zapora Solińska, która jest największą budowlą hydrotechniczną w Polsce o długości 664 m, podzieloną na 43 sekcje, wysokości 82 m i objętości betonu 760 000 m3. Następnie pojechaliśmy na dolną zaporę na Solinie w Myczkowcach. Park miniatur, Ogród Biblijny i mini zoo w Myczkowcach. Po zobaczeniu wielu ciekawych miejsc pojechaliśmy do miasta Sanoka i muzeum Galicyjskiego.

Opiekunowie: Agnieszka Flisek, Agnieszka Mańkowska, Monika Siekaczyńska, Łukasz Chmielik, Wojciech Słowik.


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies