Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

PAMIĘTAMY O GODZINIE „W” I SZEŚĆDZIESIĘCIU TRZECH DNIACH WALKI POWSTAŃCÓW

        W dniu 19 października 2015 r. w naszej szkole odbył się apel upamiętniający 71 rocznicę zakończenia powstania warszawskiego. Inscenizację słowno-muzyczną przygotowali uczniowie klasy I liceum ogólnokształcącego pod opieką Małgorzaty Walickiej i Anny Wnuk. Przedstawienie pt. „Powstanie warszawskie na ulicy Krasińskiego w Warszawie” było przeznaczone dla uczniów gimnazjum i liceum. Scenografia oraz skupienie osób zaangażowanych w przygotowanie były dodatkowym atutem apelu. Młodzież dała świadectwo patriotyzmu pamiętając o tym ważnym wydarzeniu z polskiej historii.


   

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies