Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Z wizytą w „Józiowej Zagrodzie”

15 października klasa IV B odwiedziła gospodarstwo agroturystyczne „Józiowa Zagroda” na Mikuszewskim. Właściciele p. Mariola i Józef Baran barwnie opowiadali o zgromadzonych przez siebie przedmiotach. Na początku obejrzeliśmy kolekcję skamielin ze świata, a także okolicznych pól. Następnie zajrzeliśmy do izby astronomicznej, a potem do izby regionalnej, gdzie zgromadzono starocie z bliższych i dalszych miejscowości. Na zakończenie był grill z rozgrzewającą herbatą. Dziękuję p. Stanisławowi Jacniackiemu za pomoc i opiekę nad grupą. Do „Józiowej Zagrody” jeszcze zajrzymy przy bardziej sprzyjającej pogodzie.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies