Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Wycieczka do Lublina - klasy VA i VB

W dniu 7.10.2015 roku uczniowie naszej szkoły klasy V A,B , uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Pierwszym punktem naszego wyjazdu było przedstawienie pt. ,,Tajemniczy ogród” w teatrze Kameralnym w Lublinie , następnie udaliśmy się na Wystawę Klocków Lego. Opiekunami wycieczki byli: p. Marlena Michalec, p. Piotr Solecki, p. Agnieszka Stępniak i p. Małgorzata Ufniarz. Atmosfera na wycieczce była miła , wszyscy się dobrze bawili.

Agnieszka Stępniak


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies