Strona główna

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada

Dnia 28.01.2015 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt – „Licealiada”. W rozgrywkach wzięły udział  cztery drużyny z powiatów: janowskiego, biłgorajskiego, ziemskiego - lubelskiego i kraśnickiego. Siatkarki z Urzędowa pokonały drużyny z Janowa Lubelskiego i Bychawy w stosunku  2:0. W finale uległy siatkarkom z Biłgoraja 0:2.

 

Ostateczna kolejność:

  1. LO ONZ Biłgoraj
  2. ZSO Urzędów
  3. ZS Bychawa
  4. ZS Janów Lubelski 

Naszą drużynę reprezentowały uczennice:  Łepkowska Magdalena, Broniec Kinga, Biguszewska Emanuela, Surdacka Dominika, Dzikowska Paulina, Żyszkiewicz Justyna, Wiertel Weronika, Surdacka Sandra i Kwasowska Natalia.

 

Trenerami zespołu są: Andrzej Zdenicki i Monika Jastrzębska.

 

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies