Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada

Dnia 28.01.2015 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt – „Licealiada”. W rozgrywkach wzięły udział  cztery drużyny z powiatów: janowskiego, biłgorajskiego, ziemskiego - lubelskiego i kraśnickiego. Siatkarki z Urzędowa pokonały drużyny z Janowa Lubelskiego i Bychawy w stosunku  2:0. W finale uległy siatkarkom z Biłgoraja 0:2.

 

Ostateczna kolejność:

  1. LO ONZ Biłgoraj
  2. ZSO Urzędów
  3. ZS Bychawa
  4. ZS Janów Lubelski 

Naszą drużynę reprezentowały uczennice:  Łepkowska Magdalena, Broniec Kinga, Biguszewska Emanuela, Surdacka Dominika, Dzikowska Paulina, Żyszkiewicz Justyna, Wiertel Weronika, Surdacka Sandra i Kwasowska Natalia.

 

Trenerami zespołu są: Andrzej Zdenicki i Monika Jastrzębska.

 

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies