Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - LICEALIADA

Dnia 11.12.2014 roku. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt – „Licealiada”. W rozgrywkach wzięły udział  cztery drużyny, które w eliminacjach zajęły  I i II miejsca: ZSO Urzędów, ZS nr 2 Kraśnik, ZS nr 3 Kraśnik i ZS w Wólce Gościeradowskiej. Zespół z Urzędowa nie miał sobie równych, wygrywając wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce w zawodach.

 

Ostateczna kolejność:

  1. ZSO Urzędów
  2. ZS nr 2 Kraśnik
  3. ZS nr 3 Kraśnik 
  4. ZS w Wólce Gościeradowskiej

Naszą drużynę reprezentowały uczennice:  Łepkowska Magdalena, Broniec Kinga, Szafraniec Marlena, Oseredczuk Karolina, Biguszewska Emanuela, Gajewska Paulina, Sadowska Aleksandra , Surdacka Dominika, Dzikowska Paulina, Rak Alicja , Surdacka Sandra i Kwasowska Natalia.

 

Trenerami zespołu są: Andrzej Zdenicki i Monika Jastrzębska.

Przygotował: Andrzej Zdenicki

 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies