Strona główna

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - GIMNAZJADA

W dniu 5.03.2015 roku w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców „Gimnazjada”. Po eliminacjach pomiędzy szkołami (12 szkół) z powiatu kraśnickiego do zawodów zakwalifikowało się pięć drużyn z następujących szkół: PG nr 1 Kraśnik, MZS Annopol, ZS Wólka Gościeradowska, PG Szastarka i ZSO Urzędów. Siatkarze naszej szkoły w spotkaniu z drużynami z Annopola i Wólki Gościeradowskiej nie dały szans swoim rywalom wygrywając w stosunku 2:0. W finale urzędowianie spotkali się z drużyną z Kraśnika, gdzie po zaciętym pierwszy secie 23: 25, ostatecznie ulegli w całym spotkaniu 0:2

Ostateczna kolejność:

  1. PG nr 1 Kraśnik
  2. ZSO Urzędów
  3. ZS Wólka Gościeradowska
  4. PG Szastarka
  5. MZS Annopol

Skład zespołu:. Mateusz Broniec, Karol Menkal, Dominik Pagacz, Łukasz Sadowski, Michał Markiewicz, Bartek Pęk, Mateusz Jacniacki, Dawid Zapalski i Daniel Chruścielewski.

Trenerem zespołu jest Andrzej Zdenicki.

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies