Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Nowy projekt grantowy w ZSO w Urzędowie

fundacja wolnosci


     Szkoła Podstawowa w Zespole Szkól Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły otrzymała fundusze na realizację nowego projektu edukacyjnego z języka angielskiego. Projekt: „Scenes from Urzędów in English” realizowany jest w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Projekt napisany przez panią Małgorzatę M. Solecką zwyciężył w konkursie grantowym Small Grants i znalazł się wśród 52 najlepszych projektów promujących i wspierających naukę języka nidaangielskiego wśród dzieci i młodzieży z terenów wiejskich. W ramach projektu uczniowie będą tworzyć komiksy o społeczności lokalnej angażując mieszkańców Urzędowa. Celem projektu jest zwiększenie motywacji dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego. Odbędą się również zajęcia z native speakerami - rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, zajęcia dla rodziców angażujące ich w proces dydaktyczny, wycieczki do Konsulatu Generalnego USA w Krakowie i Centrum Brytyjskiego w Lublinie. Dzięki atrakcyjnej formie zajęć uczniowie nabędą nowych umiejętności komunikacyjnych, zwiększą otwartość i odwagę w używaniu języka obcego, a tym samym wzmocnią poczucie własnej wartości.

Przygotowała: Małgorzata M. Solecka

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies