Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

„UK is OK” - konkurs języka angielskiego.

          Jednym ze szczegółowych wymagań edukacyjnych w nauczaniu języka angielskiego jest wiedza o krajach anglojęzycznych. Pani Małgorzata M. Solecka zorganizowała konkurs dla klasy I a gimnazjum, którego celem było podniesienie znajomości wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii. Uczniowie w trzech rundach odpowiadali na pytania o atrakcje turystyczne Londynu z uwzględnieniem kontekstu wielokulturowego. Konkurs odbył się 29 stycznia w obecności wychowawcy klasy p. Wojciecha Słowika. Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców.

          Pierwsze miejsce zajęła Martyna Węgorowska, drugie miejsce ex equo wywalczyły Natalia Cieślicka i Wiktoria Krzeczowska, a trzecie również ex equo Marcin Ryba i Wojciech Solis. Wysokim poziomem wiedzy zaprezentowali również: Katarzyna Łacińska, Dominika Solis i Alicja Jacniacka. Gratulujemy!


Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies