Strona główna

Gufyn Davies – nasz lektor

         W ramach projektu „Scenes from Urzędów in English” odbywają się zajęcia z rodzimym użytkownikiem języka angielskiego. Do naszej szkoły przyjeżdża lektor języka angielskiego - Gafyn Davies, który pochodzi z Walii. Pan Davies prowadzi zajęcia konwersacyjne z uczniami klas VI a i VI b szkoły podstawowej. Zajęcia w całości prowadzone są w języku angielskim, co umożliwia uczniom ćwiczenie umiejętności porozumiewania się w różnych sytuacjach komunikacyjnych. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Małgorzata M. Solecka. Projekt . „Scenes from Urzędów in English” realizowany jest w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies