Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Konkurs języka angielskiego English in Action!

         Skuteczne porozumiewanie się w języku obcym jest podstawowym celem kształcenia. Uczniowie klas VI szkoły podstawowej mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w konkursie języka angielskiego English in Action!. Konkurs był doskonałym treningiem przed sprawdzianem szóstoklasisty, ponieważ funkcje językowe są jedną z jego części. Podczas konkursu uczniowie wybierali poprawne reakcje w typowych sytuacjach komunikacyjnych. Celem konkursu było podniesienie umiejętności reagowania na wypowiedzi w różnych sytuacjach komunikacyjnych. Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Małgorzata M. Solecka. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Konkurs wygrała Gabrysia Padzińska, tuż za nią uplasowała się Nikola Ciseł, a na podium znalazł się również Aneta Chudzicka. W konkursie udział również: Marta Żuber, Norbet Smoliński, Jakub Wieczorek, Jakub Nożyński i Patryk Gajewski.


 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies