Strona główna

Zajęcia w Centrum Brytyjskim w Lublinie

          Uczniowie klas VI szkoły podstawowej uczestniczyli w zajęciach w Centrum Brytyjskim UMCS. Lublin jest jednym z 8 miast, gdzie znajduje się biblioteka brytyjska. Centrum powstało na mocy porozumienia między Uniwersytetem Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie a British Council w Warszawie i ma na celu propagowanie nauki języka angielskiego i wiedzy o Wielkiej Brytanii. Zajęcia odbyły się w ramach projektu z języka angielskiego. Projekt Scenes from Urzędów in English realizowany jest w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA. Projekt ma na celu promocję uczenia się języka angielskiego i jego lepszej znajomości. W Centrum Brytyjskim uczniowie zostali zapoznani z zasobami biblioteki oraz portalami internetowymi służącymi do nauki języka angielskiego. Centrum Brytyjskie posiada bogaty księgozbiór w języku angielskim, zarówno w oryginalnej wersji językowej, jak i na różnych poziomach uproszenia. Miłośnicy literatury brytyjskiej znaleźli ulubione pozycje w wydaniu angielskim.


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies